Підтримайте Україну під час російського вторгнення. Зробити внесок можна на сайті фонду "Повернись живим"

Підтримайте Україну під час російського вторгнення. Зробити внесок можна на сайті фонду "Повернись живим"

Інструкція по підключенню до Ruhavik

Для використання GPS трекерів Cargo з програмним забезпеченням Ruhavik Вам потрібно виконати такі кроки:

Illustration

КРОК 1

Встановіть SIM картку в трекер

Для передачі даних на сервер GPS трекер використовує SIM карту операторів стільникового зв'язку. Якщо Ви замовили GPS трекер без SIM карти, Ви можете вибрати SIM, яка працює в частотах 850/900/1800/1900 MHz (Vodafone, Kyivstar, Lifecell, інше) та вставити її в цьому холдер GPS трекер, який знаходиться під кришкою. Залежно від моделі GPS трекера використовуються SIM картки у форматі Standart або Nano.

Illustration

КРОК 2

Зареєструйтесь у додатку

Щоб користуватися програмою Ruhavik, необхідно створити обліковий запис. Це можна зробити на сайті gurtam.space або в самій програмі (IOS або Android) на мобільному пристрої. Виберіть меню Реєстрація поштою (1), введіть адресу Вашої електронної пошти, створіть пароль для Вашого облікового запису (3), прочитайте та прийміть умови використання програми (4), зайдіть у Ваш обліковий запис (5).

Illustration

КРОК 3

Створіть об'єкт

Щоб створити об'єкт, клацніть на полі вибору об'єкта (1) і виберіть пункт «Створити об'єкт» (2).

Illustration

Після цього відкриється покрокова форма створення об'єкта. При додаванні трекера вибираємо розділ Обладнання (3). При натисканні на меню Тип пристрою(4) знайдіть Ваш пристрій(5), який вказано на наклейці зі штрих-кодом на трекері або коробці. У меню ID Вашого пристрою(6) вказуємо 15-значний imei номер, який вказаний на стікері пристрою або гарантійному талоні. Після чого натискаємо кнопку зберегти і переходимо на сторінку об'єкта.

Для додавання додаткового об'єкта до облікового запису необхідно вибрати меню об'єкта (1), перейти в меню всіх об'єктів (2) і створити об'єкт (3)

Illustration