Підтримайте Україну під час російського вторгнення. Зробити внесок можна на сайті фонду "Повернись живим"

UA

  • EN

  • FR

  • EN

  • FR

Підтримайте Україну під час російського вторгнення. Зробити внесок можна на сайті фонду "Повернись живим"

UA

  • EN

  • FR

  • EN

  • FR

Перемикання режимів роботи в автономних трекерах Unit/Spy

Для перемикання режимів роботи GPS трекера потрібно перейти в меню об'єкта (1) - кнопка налаштування режимів трекінгу (2)

Illustration

У меню налаштувань режиму трекінгу ви можете перевірити в якому режимі зараз працює ваш пристрій (3). Інформація відобразиться як тільки пристрій вийде на зв'язок. Після оновлення назви буде вказано поточний режим роботи (4) з описом налаштувань зняття та передачі даних (5). У блоці налаштувань режиму трекінгу можна змінити режим відстеження (6) та надіслати нові налаштування (7) на пристрій.

Опис режимів работи

Постійний

Трекер знімає та передає координату в русі та на стоянках. Мінімальний інтервал зняття та відправлення координати 10 секунд, максимальний 3600 секунд. Визначення розташування об'єкта відбувається за GPS і LBS (базові станції оператора зв'язку), після чого дані відображаються в мобільному додатку або на комп'ютері (web доступ).

Illustration

В русі

Трекер знімає та передає координату в русі. Коли об'єкт зупиняється, пристрій засипає для економії заряду та для виключення визначення пристрою GPS/GSM сканерами. Інтервал після якого пристрій іде у сон вказується в терміні Таймаут сну. Мінімальне значення – 120 секунд, а максимальне – 600 секунд.

Illustration

Інтервальний

Режим, в якому трекер знаходиться в глибокому сні і виходить на зв'язок по заданому інтервалу. У такому режимі неможливо визначити місцезнаходження GPS/GSM-сканерів. Мінімальний інтервал пробудження 10 хвилин, максимальний 24 години. В інтервальному режимі пристрій прокидається в заданий інтервал, визначає місце розташування і засипати. Час онлайн - час у якому пристрій знаходиться на зв'язку і може приймати нові команди та відповідати на запити. Мінімальний час онлайн 120 секунд, а максимальний 600 секунд.

Illustration

Календарний

Режим дозволяє контролювати розташування об'єкта в точно заданий час. Трекер знаходиться в режимі сну, в заданий час він прокидається, відправляє координати і знову засинає. Можна задати від 1-го до 3х виходів на зв'язок на добу. Розклад пробудження вказується у форматі години/хвилини. Час онлайн - час в якому пристрій знаходиться на зв'язку і може приймати нові команди і відповідати на запити. Мінімальний час онлайн 120 секунд, а максимальний 600 секунд.

Illustration

Якщо в переліку запропонованих налаштувань ви не знайшли потрібний режим роботи ви можете створити індивідуальну. Для цього вам необхідно ознайомитися з інструкцією з налаштування (див. розділ документація в потрібній моделі GPS трекера). Індивідуальне налаштування можна виконати методом: налаштування data кабелем через конфігуратор на ПК відправлення SMS команди на пристрій відправлення GPRS команди з програмного забезпечення