Підтримайте Україну під час російського вторгнення. Зробити внесок можна на сайті фонду "Повернись живим"

Підтримайте Україну під час російського вторгнення. Зробити внесок можна на сайті фонду "Повернись живим"

Перемикання режимів роботи в автономних трекерах Unit/Spy

Для перемикання режимів роботи GPS трекера потрібно перейти в меню об'єкта (1) - кнопка налаштування режимів трекінгу (2)

Illustration

У меню налаштувань режиму трекінгу ви можете перевірити в якому режимі зараз працює ваш пристрій (3). Інформація відобразиться як тільки пристрій вийде на зв'язок. Після оновлення назви буде вказано поточний режим роботи (4) з описом налаштувань зняття та передачі даних (5). У блоці налаштувань режиму трекінгу можна змінити режим відстеження (6) та надіслати нові налаштування (7) на пристрій.

Опис режимів работи

Постійний

Трекер знімає та передає координату в русі та на стоянках. Мінімальний інтервал зняття та відправлення координати 10 секунд, максимальний 3600 секунд. Визначення розташування об'єкта відбувається за GPS і LBS (базові станції оператора зв'язку), після чого дані відображаються в мобільному додатку або на комп'ютері (web доступ).

Illustration

В русі

Трекер знімає та передає координату в русі. Коли об'єкт зупиняється, пристрій засипає для економії заряду та для виключення визначення пристрою GPS/GSM сканерами. Інтервал після якого пристрій іде у сон вказується в терміні Таймаут сну. Мінімальне значення – 120 секунд, а максимальне – 600 секунд.

Illustration

Інтервальний

Режим, в якому трекер знаходиться в глибокому сні і виходить на зв'язок по заданому інтервалу. У такому режимі неможливо визначити місцезнаходження GPS/GSM-сканерів. Мінімальний інтервал пробудження 10 хвилин, максимальний 24 години. В інтервальному режимі пристрій прокидається в заданий інтервал, визначає місце розташування і засипати. Час онлайн - час у якому пристрій знаходиться на зв'язку і може приймати нові команди та відповідати на запити. Мінімальний час онлайн 120 секунд, а максимальний 600 секунд.

Illustration

Календарний

Режим дозволяє контролювати розташування об'єкта в точно заданий час. Трекер знаходиться в режимі сну, в заданий час він прокидається, відправляє координати і знову засинає. Можна задати від 1-го до 3х виходів на зв'язок на добу. Розклад пробудження вказується у форматі години/хвилини. Час онлайн - час в якому пристрій знаходиться на зв'язку і може приймати нові команди і відповідати на запити. Мінімальний час онлайн 120 секунд, а максимальний 600 секунд.

Illustration

Якщо в переліку запропонованих налаштувань ви не знайшли потрібний режим роботи ви можете створити індивідуальну. Для цього вам необхідно ознайомитися з інструкцією з налаштування (див. розділ документація в потрібній моделі GPS трекера). Індивідуальне налаштування можна виконати методом: налаштування data кабелем через конфігуратор на ПК відправлення SMS команди на пристрій відправлення GPRS команди з програмного забезпечення